Snowprogres - snowboard freeride, splitboard - szkolenia i campy

Szkolenia w SNOWPROGRES

Szkolenia podzielone są na kilka specyfikacji tak, aby najbardziej zbliżyć się do potrzeb i sprostać oczekiwaniom naszych Riderów. Wszystkie kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorów, którzy pomimo sporego stażu snowboardowego doszkalają się corocznie i rozwijają zdolności metodyczno/ szkoleniowe. Każde zajęcia poprzedzone są krótką rozgrzewką i kilkoma słowami wprowadzenia odnośnie bezpieczeństwa na stoku i w terenie. Całość prowadzona jest wg wytycznych SITS (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu), które to szkoli Nas, abyśmy mogli sprawniej i bezpieczniej szkolić Was.

Rookie

Szkolenia dla osób rozpoczynających przygodę z deską, obejmują fazy: zapoznania się ze sprzętem i jego obsługą, bezpieczeństwo na stoku, nauką jazdy wyciągiem, pokażemy również co, jak, kiedy i dlaczego.

Adept

Szkolenia dla osób mających podstawy już za sobą. Nadal jednak nieczujących się pewnie na desce i chcących tej pewności nabrać.

Pro

Na tych zajęciach poruszane są (teoretycznie oraz praktycznie) aspekty dotyczące doskonalenia jazdy na snowboardzie. Poprzez 7 podstawowych technik jazdy oraz switch (jazda tyłem), elementy freestyle, jazda terenowa, podstawy freeride’u. Podczas szkolenia skupiamy się na detalach, które często znacząco wpływają na całość przebiegu techniki czy szkolonego elementu.

Freestyle

Szkolenia prowadzone w snowparku, gdzie będziecie mieli okazję doszkolić się na hopach i railach/box’ach, skorygować błędy hamujące dalszy progres, czy też spróbować całkiem nowych rzeczy. Prowadzimy również sporo zajęć freestyle’owych poza snowparkiem, gdzie w miłej atmosferze „wpływamy na lepsze czucie deski”. Buttering (czyli mnóstwo elementów na stoku tj.: presy, noserolle/tailrolle, obroty płaskie, olki… etc.) to, co można z deską zrobić bez skoczni i poręczy, nadal robiąc freestyle. Dużo zabawy, radości i zaskoczenia z progresu bez strachu. Zapraszamy wszystkich!

Freeride

Szkolenie obejmuje:
- Przebywanie zimą w górach,
- Poruszanie się poza trasą (splitboard/rakiety – wypożyczamy za dopłatą).
- Jazda poza trasowa, wizualizacja przejazdów ( dobieramy trudność trenu do umiejętności kursantów),
- Szkolenie freeride’owe,
- Praktyczne szkolenia o tematyce: zagrożenie w górach/lawiny,
- Szkolenie praktyczne ze sprzętem lawinowym (łopata, sonda, praca na detektorach lawinowych, krótkofalówki) zastosowanie i obsługa plecaka ABS (praktyka, odpalenie za dopłatą),

Lawinowe

Ten segment edukacji dedykowany jest nie tylko sprawnym rider’om ale również osobom, które w górach nie używają deski czy nart. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które świadomie i bezpiecznie chcą (głównie zimą) w górach działać. Nasza szkoła sugeruje każdemu poszerzanie horyzontów oraz zgłębianie zagadnień związanych z bezpieczeństwem w górach/na śniegu. Pokażemy jak przygotować i zaplanować górskie pomysły. Czego nie nosić, a co zawsze ze sobą mieć. Jak obserwować pogodę i teren. Czego unikać, a co bezwzględnie zrobić. Jak zachować się podczas zagrożenia (zejście lawiny) oraz jak najsprawniej przeprowadzić (samemu lub w grupie) akcję poszukiwawczo-ratowniczą po zasypaniu przez lawinę. Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną, podczas której próbujemy przybliżyć tematy bezpiecznego poruszania się w terenie i zaznajomić się ze sprzętem. Część druga (praktyczna) to działanie podczas symulowanej akcji poszukiwawczo – ratowniczej z użyciem detektora, sądy, łopaty.

Działamy na najwyższej jakości sprzęcie przy współpracy z Naszymi sponsorami/partnerami (ABS – plecaki wypornościowe/lawinowe, Black Diamond – sondy i łopaty lawinowe, raki, czekany itp., Mammut – detektory lawinowe, Motorola – radiotelefony/łączność, Rakiety śnieżne TSL, Pajak – specjalistyczna odzież wysokogórska, GoPro – rejestracja działań i analizy).

Pamiętajmy, że szkolimy się nie tylko dla siebie. W górach od Naszych umiejętności może zależeć zdrowie lub życie innych.

Zarezerwuj miejsce

e-mail: info@snowprogres.com
tel.: +48 504 054 043 / +48 501 684 090
www.snowprogres.com

Cennik szkoleń

Szkolenia indywidualne

( SOLO, do 3 osób )
1 osoba – 1h / 120 zł
2 osoby – 1h / 210 zł
3 osoby – 1h / 300 zł

Szkolenie grupowe

( MULTIPACK, od 4 do 8 osób )
1 osoba w grupie – 1h / 100 zł

Szkolenia splitboard

BEZ SPRZĘTU-1 os. – 1h/150 zł
ZE WYNAJĘCIEM SPRZĘTU-1 os.– 1h/200 zł
ABC LAWINOWE – dzień/190zł

Szkolenia freeride

1 osoba – 1h / 140 zł

Szkolenia lawinowe

1 osoba – 350 zł
* Grupy powyżej 5 osób, możliwość negocjacji cen
* Przy szkoleniach 10 godzinnych - 11 godzina gratis.
* Koszt karnetu instruktora pokrywa klient/kursant.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/defabroc/domains/snowprogres.com/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/defabroc/domains/snowprogres.com/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('property') #1 /home/defabroc/domains/snowprogres.com/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('property') #2 /home/defabroc/domains/snowprogres.com/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<meta property=...', 'http://snowprog...') #3 /home/defabroc/domains/snowprogres.com/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!DOCTYPE html>...', 'http://snowprog...') #4 /home/defabroc/domains/snowprogres.com in /home/defabroc/domains/snowprogres.com/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373