Snowprogres - snowboard freeride, splitboard - szkolenia i campy

Relacja z Macedonii.

76

Kilka słów z Macedonii.

Przyznam się, że relacja ta odbędzie się z pewnego dystansu. Choć jak najbardziej byłem, pociłem się, cieszyłem i przeżywałem, każdą z chwil tego emocjonującego wyjazdu to czas, który od niego upłynął z pewnością zmienił perspektywę tych kilku słów. Z tego powodu postanowiłem obrać inną niż zwykle formę. Myślę, że najlepiej zadziała w bezpośrednim połączeniu z fotografiami. Pozostawiam dowolność interpretacji 🙂 Jednak zanim zacznę napiszę tylko, że pojechaliśmy do kraju, który oficjalnie ma na swoim obszarze administracyjnym najwięcej w Europie pasm górskich, bo ponad 40. Pojechaliśmy tam …bo jeszcze tam na snowboardzie nie mieliśmy okazji pojeździć ale też ze względu na dobra bazę freeridową i zupełnie nowe jak dla Nas formacje górskie, które umożliwiały” docieranie na wysokie, strome i eksponowane granie ratrakami osobowymi. Pyszne jedzenie, wina i „nowe” szeroko pojęte ….
Sugeruję się nie spieszyć podczas czytania, pozwolić popracować wyobraźni i posiłkować się obrazami ze strony.

Może Macedonia. Ratrak. Bałkany. Inny śnieg. Dobra baza freeridowa. Wymarzona do szkoleń.
Puste autostrady. Zdziwieni. Jakość. Blisko lotnisko. Wszystko na miejscu. Komfort. Bezpieczeństwo. Wreszcie Góry. Ilość. Wszędzie można dojechać. Wszędzie można zjechać. PUSTO. Zakładanie śladu codziennie. Ratrakiem na 2700mnpm!! Dwóch przewodników, zawsze.
Natura. Najlepsze lunche na świecie. W terenie.  Radość. Czas pomiędzy liniami. Oddech. 11h freeride w jeden dzień!! Nie do przejeżdżenia. Coś innego. Dostępność opcji. Zgrana grupa. Sprawne działanie. Baza biwakowa. Koniec świata. Mistrz. Sami w Górach. Noc w owczej skórze. Przepyszna kolacja. Ogień lasix pills online. Cisza. Ludzie. Długie czasy…. Spokój. Zdjęcia. Śmiech. Wino. Rozmowy. Śnieg. Piękno.
Znowu Snowboard. Nowe opcje. Rano na grani. Zjazd pod namiot. Niezapomniane. Łatwo/trudno. Do wyboru. Regeneracja do góry. Bez pośpiechu.

…. miejsce na bazę okazało się strzałem w punkt.
To była noc jakich pewnie niewiele w życiu. Rano śniadanie i w nowe nieodkryte. Przy tej ilości jaką udało nam się zjeździć muszę napisać; kilka linii zostanie z Nami na dłużej.
To był dobry wyjazd Freeride’owy.

Niebawem wracamy do Macedoni //

DAE / PROGRES SNB

Zdjęcia: http://www.snow-progres.provolustions.pl/category/media/sezon-201516/macedonia/

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostałe kategorie