Snowprogres - snowboard freeride, splitboard - szkolenia i campy

Relacja BackYard Freeride Camp 2016.

20

W poszukiwaniu Śniegu…

Docieramy po raz kolejny do kultowej już miejscówki – BackYard Austria. Nasz Przyjaciel od dobrych kilku lat wkłada serce w te kilka metrów kwadratowych. Efektem jest spot dedykowany freeriderom.

Wyjazd rozpoczynający sezon zimowy 16/17.

Sporo szkoleń indor’owych i równie wiele w Górach. Będąc szczerym warunki tego tygodnia nie przysporzyły wielu “śnieżnych” wrażeń. Jednak ekipa radosna, zacięta i … przeszkolona. Gotowa na wyzwania sezonu. W tym sezonie spory nacisk kładziemy na uproszczenie systemów szkoleniowych tak, by jak najwięcej (zwłaszcza u poczatkujących) pozostało na dłużej.

Zmieniliśmy schematy szkoleń zarówno praktycznych jak i wykładów. Rozłożyliśmy niektóre z tematów na kilka wieczorów i więcej akcji w terenie.

Atmosfera miejsca zdecydowanie sprzyja zgłębieniu się w tematy działań górskich. To co cieszy to postępy i rosnące doświadczenie u tych, którzy z nami spędzili czas nie po raz pierwszy. BackYard daje poczucie zatrzymania czasu. Pomimo iż ów czas wcale wolniej nie płynie, to miło jest doświadczyć unikalnego uczucia wymieszanego ze zmęczeniem, które wraca wraz z nami każdego dnia po śniegu, do tego wyjątkowego miejsca.

Galeria: http://www.snow-progres.provolustions.pl/category/media/sezon-2016/backyard-freeride-camp-2016/

 

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostałe kategorie